Anasayfa Günün Kuponu Whatsapp

Site Nasıl Kullanılır ?


11/03/2019 03:30 | 9720

1.Sıralama: Sağ üstten bulunan sırala dedikten sonra pist çim ise çim kum ise kum seçilir.Şehir İstanbul ise sentetik seçilir. Seçim yapıldıktan sonra bilgisayar dereceleri iyi olan safkanlar sıralanır. O mesafede derecesi olmayan safkanların üstü çizilir. Burada çıkan atları bütçenize göre ilk 5 sıralamasını dikkate alarak yazabilirsiniz.
2.Son 800 : Atların mesafe ve mesafeye yakın son sekizyüdeki derecelerini gösterir. Koşu mesafesi son 800üne bakarak gelebilecek safkanları rahatlıkla görebilirsiniz.
3.Ara : Bültende atın altında Ara ibaresi yer alır. Bu belirli bir ara gördükten sonra yarış gören safkanları gösterir. Bu atlar koşu gördüğü zaman burada ARA kısaltılmasıyla belirtilir. geçmiş koşulara bakara inceleyebilirsiniz. Bu atlarıda kuponunuzun kurgusuna göre ekleyebilirsiniz. Bu atlar genellikle geldiğinde yüksek ganyanlara gelirler.
4.Form : Son yarışlarını kıyaslama yapan bu uygulama atın son yarışıyıla bir önceki yarışını kıyaslama yaparak size daha iyi koşup  koşmadığını saniye olarak belirtir. Örneğin ; +8 yazan bir safkan son yarışına nazaran 8 saniye bir iyileşme göstermiştir. At sakatsa veya formunu yeni bulmuşsa tabeladada yer almasa yani ilk dört sıralmasına girmesede durumu burada görülebiliyor. uzayan mesafelerden kısa mesafelere geçişlerde bazen yanılmalar olabiliyor. Önemli Kuponunuza verdiği atı ekleyin - eksi drece yapmış diye çıkarma yapmayın.
Örneğin : 10.03.2019 tarihli izmir'de 5. ayakta gelen babahayriyi inceleyebilirsiniz. Formda bir diğer durum ise son 6 koşusu sonucu ve handikapı gözükmesi buda hangi gruplarla koştuğunu görebiliryosunuz.
5.Galoplar: Galopları bilmeyen yoktur. Rahatca inceleyebilirsiniz. 

Bu 5 sıralamayı yaparak kurduğunuz zaman güzel bir şablon ortaya çıkıyor.

Videolu anlatım yakında youtube kanalıda takip etmeyi unutmayın.


Copyright © SüperBeygir 2020. Tüm Hakları Saklıdır.